Wakacyjne Stop dla MDNA madonny

Piosenkarka kpi z Boga i oddaje cześć diabłu i jego pomocnikom. Madonna rozszerza antyewangelizację przez swoje koncerty. Czy Polacy pójdą na to? Oto jest pytanie!

 

DO OSÓB KOCHAJĄCYCH BOGA I MODLĄCYCH SIĘ WYTRWALE I CIERPLIWIE! ( W sprawie koncertu Madonny, ktory ma się odbyć 1 sierpnia 2012 r. w  Warszawie)

1. UWAGA: Materiały dostępne na youtubie są mocne; jest bardzo silny przekaz podprogowy, dlatego nie zalecamy oglądanie; (jeśli już to trzeba być w stanie łaski uświęcającej i pomodlić się wcześniej do Św. Michała Archanioła i do Ducha Świętego).

2. Po obejrzeniu fragmentu koncertu jesteśmy przekonani, że jest on antychrześcijański. Podstawowym celem jest kpienie z Boga i chrześcijan. W szerokim zakresie to ANTYEWANGELIZACJA całego świata. W ramach MDNA Tour jest 88 koncertów w odstępach 2 – 3 dniowych i robi to w pół roku. Człowiek o własnych siłach nie jest w stanie tego zrealizować. Towarzyszą jej najdrożsi w świecie specjaliści od psycho – manipulacji.

3. Nie doszukujemy się wszędzie i we wszystkim działań złego ducha, jednak ten koncert jest potężną dawką trucizny uderzającą w podświadomość za pomocą częstotliwości, ukrytego symbolizmu i obrazów.

4. Mamy bezczeszczenie chrześcijaństwa. Obraz średniowiecznej katedry (Kościoła), która zostaje sprofanowana przez zmianę jej przeznaczenia. Ten koncert to ANTYLITURGIA!

5. Następuje profanacja KRZYŻA. Brama (w jej centrum Krzyż) rozpada się w drobny mak; (to obraz zwycięstwa złego nad Kościołem). Następuje też profanacja Najświętszego Sakramentu i tajemnic zbawienia: Wcielenie, Narodzenie i śmierć Pana Jezusa. Wszystko odbywa się w obecności demonów, które wchodzą do „katedry” po zniszczeniu bramy. Gra świateł „czerwień i czerń” , muzyka i taniec ociekający pogańskimi kultami np: „prostytucja sakralna”, krzyże noszone przez uczestników, różańce zawieszone na szyi – to kolejny element parodiowania.

6. Cześć oddawana jest czarnej postaci (Madonna), a w momencie kulminacyjnym oddawanej czci następuje „wybuch”, w tórym to momencie następuje zniszczenie katedry. Sekwencja obrazów wskazuje na powrót do pierwotnego chaosu. Madonna oddaje się w ręce zła symbolizywanego przez odrażające postaci przed którymi nie bro ni się wcale, nie okazuje lęku, i poddaje się temu, co z nią robią.

7. W trakcie koncertu zmienia się sceneria,  przedstawiane są współczesne trendy. Postacie ukazują – homoseksualizm, transseksualizm i traswestytyzm. Te postaci oddają cześc osobie w czerni. Jest również widoczna parodia „worshipt” – (modlitwy uwielbienia) – gospel. W normalnych modlitwach uczestnicy są ubrani na biało a tutaj zaś tylko w czarnych z wkomponowanym w strój Krzyżem.

8. To nie Madonna jest w centrum. Wszystko zwróceone jest ku „czemuś” innemu. Tytuł albumu MDNA  można traktować jako jej imię, lub też jako „DNA Madonny”, jest też nawiązanie do narkotyku MDMA (ecstazy) – dostarczającego „euforycznego uczucia miłości”. Mam nadzieję, że pomoże ta krótka analiza do wysunięcia swoich osobistych wniosków i pomoże krytycznie spoglądać na koncerty, spektakle „sztukę”, które ośmieszają wiarę w Boga i niszczą zajadle wartości chrześcijańskie!

9. Taki oto „koncert” ma odbyć się na naszej polskiej ziemi 1 sierpnia 2012 r. Jeśli się to dokona to będzie kolejne zbeszczeszczenie w naszym kraju. Nie dzielimy się tymi treściami, by robić reklamę złu! Podajemy te informację by wezwać do MODLITWY! Wierzymy, że JEZUS ZWYCIĘŻYŁ SZATANA! Dlatego zapraszamy do MODLITWY UWIELBIENIA, by odpowiedzią na przekleństwo było BŁOGOSŁAWIEŃSTWO! Uwielbiajmy naszego Pana i Zbawiciela w naszych sercach, rodzinach, wspólnotach, kościołach! Niechaj będzie nas najmniej 65 tys. modlących się (tyle jest miejsc na stadione narodowym w Warszawie.

10. Znakiem jedności naszej modlitwy niechaj będzie Nowenna, która rozpoczęła się 22 lipca 2012 r. Korzystajmy z tych środków zbawczych, które nam daje Pan Jezus do wyboru: Eucharystia, Adoracja Eucharystii, Koronka do Bożego Miłosierdzia, Różaniec – są to zarazem egzorcyzmy bardzo skutecznie działające przeciw atakom diabła. Intencją jest, aby nie doszło do w/w „koncertu” madonny. Ostatecznie Bóg może zrobić z naszą modlitwą, co uzna za stosowne, ale prosić możemy, by przeciwstawiać się diabłu i jego dzieciom szerzącym zło i demoralizację!

Ks, Andrzej Grefkowicz

O. Robert Więcek SJ

Ks. Paweł Pająk

Dodaj komentarz