„ALLELUJA i do PRZODU!” – Maryjo kocham Cię i oddaję się Tobie:)

W najbliższą niedzielę będę gościł w Lęborku u OO. Franciszkanów w Sanktuarium św. Jakuba o.m. RÓŻANIEC JEST ZASADNICZYM EGZORCYZMEM! Ustanowił tak przyszły święty JAN PAWEŁ II – oddajmy cześć Maryi Matce naszej swoje serca i życie:) 

Ks. Marek w dniu 10.10.2010 będzie w Baboszewie k/ Warszawy głosił kazania i rozprowadzał płyty i książki: „Sakramenty w pigułuce” i „Dla prawie świętych”. Pozdrawiamy Was: Maksymilian i Ks. Marek:)

 

O Maryi wciąż piszą artyści duchowi i rysują Ją w ikonach malarze:)

Z dnia na dzień nasz portal budzi coraz większe zinteresowanie. Dlatego siłą rzeczy musimy temu zadaniu sprostać. Jak już zauważliście od niedawna pojawił się na dole pasek, dający mozliwość połączenia się ze znanymi portalami społecznościowymi. Możecie nie tylko zostać fanem GRZECHY.COM, ale również korzystać z nowego chatu, który tym razem jest otwarty 24h.

Ks Marek będzie starał się być obecny w  pt – sob. od 21 00 – 24 00.

Aby móc korzystać z nowego czatu wystarczy połączyć swoje konto np. z facebooka, lub po prostu podać dowolny nick. Nowy chat jest o tyle dobry, że daje nam dużo szersze możliwości kontaktowania się ze sobą i wymiany doświadczeń.

Jednak to nie wszystko! Nowy czat daje nam również możliwość tworzenia konferencji audio i video 🙂