Karramba na cześć Janowi Pawłowi II

 

Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II zawsze bardzo zależało na ludziach młodych. Był zawsze dla nich przewodnikiem – duchowym Ojcem. Dlatego zespół Karamba po jego śmierci wyśpiewał słowa pełne żalu ale i przyrzeczenia wierności Jego naukom. Jeśli pragniemy być szczęśliwi to stosujmy się do tych nauk i dbajmy o nasze życie duchowe.

Musicie być mocni”

1. Z mojego serca i z serc moich fanów płyną łzy żalu do Watykanu Drogi Ojcze, nasz Ojcze Święty – ból w naszych sercach jest niepojęty. Każdy Polak , każdy Ciebie kocha teraz każdy gdzieś za Tobą szlocha. Drogi Wujku, czy my damy radę sami pokonać życiową autostradę? Nie wiadomo i tego się boimy, co bez Ciebie i co teraz zrobimy Ojcze Święty kto nas poprowadzi, kto pokocha, kto nigdy nie zdradzi? Tak jak Ty! To się nie zdarzy. Czujemy się słabi, zupełnie nadzy. My Polacy Ojca pozbawieni, w smutku pogrążeni.

Ref: Musicie być mocni. Drodzy Bracia i Siostry, musicie być mocni tą mocą, którą daje wiara. Musicie być mocni mocą wiary!

2. Karol Wojtyła przyjaciel Krakowa. Wielki Kibic klubu Crakowia. Dla Karamby jedyny autorytet. Dla Polaków, Król Rzeczy- Pospolitej. Ten Największy, Nieskazitelny, swym zasadom do końca wierny. Jego słowa to nasz elementarz, który każdy dobrze zapamięta. Musimy być mocni – wielkie słowa. Każdy Polak w sercu je zachowa. Niechaj każdy słów tych się trzyma. Cała nasza polska rodzina, bez podziałów jakich sobie życzył, miłość, pokój każdy niech to ćwiczy.

Ojcze Święty – Wieczne odpoczywanie racz Ci dać Panie.

Ref. : Musicie być mocni …

 

Dodaj komentarz