Instrukcja obsługi


Kochany Czytelniku!

Dostajesz do rąk i serca nowatorską powieść o życiu. Znajdziesz w niej samego siebie w perspektywie życia wielu innych ludzi, którzy pogubili się i o tym nie wiedzieli. Można żyć bez wartości i nie wiedzieć, że popełnia się zło. Jednak będzie też w tej książce o życiu wielu młodych, których Pan Jezus odnalazł w trudnych okolicznościach wydających się „bez wyjścia z doła”.

Moc Pana Jezusa Miłosiernego jest bezgraniczna i ocala nas od katastrofy przegrania życia. Teraz jest czas i konieczność zaglądnięcia do swego wnętrza – do „sanktuarium swej duszy”, aby przemyśleć i stwierdzić, czy nie zeszliśmy przypadkiem z drogi Jezusa. Mam nadzieję, że w tej książce zobaczysz sam siebie i Pan da Ci zdrowie i szczęście – świętośćJ

Nie znajdziesz tu typowego rachunku sumienia w formie pytań do poniższych grzechów ani do Przykazań Bożych, czy kościelnych! Cała ta powieść o życiu innych ludzi będzie Cię prowadziła i sam dokonasz przy współpracy z Duchem Świętym przeglądu technicznego własnej duszy.

Do każdego z grzechów jest taki plan: najpierw podam diagnozę, później przyczynę danego grzechu i w jaki sposób Pan Jezus Uzdrowiciel uwalnia z niego człowieka tzn. duszę i ciało. Będą zamieszczone świadectwa ludzi w jaki sposób uwikłali się w dany grzech – świadectwo przy diagnozie: będą też zamieszczone świadectwa ludzi, których Pan Jezus Miłosierny uwolnił od jakiegoś grzechu – to świadectwo będzie umieszczone przy leczeniu przez Jezusa. Przy niektórych grzechach nie będzie świadectw. Robię to po to, byś drogi Czytelniku mógł sam się przejrzeć, czy czasem nie jesteś uwikłany w jakiś grzech. Ta książka jest jak „lusterko”, w którym masz się przejrzeć na ile jesteś blisko Pana i w czym najbardziej jeszcze niedomagasz i nie radzisz sobie?

Życzę Ci miłej, dobrej i owocnej lektury oraz bliskości z Panem MiłosiernymJ

Szczęść Ci Boże

 

Dodaj komentarz