NA ILE ŻYJĘ CODZIENNIE W PRAWDZIE???

Na ile żyję codziennie w prawdzie?

Niniejsza książeczka narodziła się w 91 rocznicę wspomnienia Stygmatyzacji św. Ojca Pio z Petrelcina – kapucyna i w 48 rocznicę moich narodzin tj. 20. 09. ’09. Bogu chwała a ludzikom dobrej woli POKÓJ na ziemi i w sercach:) Parafia p/w św. Jacka w Częstochowie, 20. 09.2009, godz. 23 45:)

 

Ks Marek

 

Recenzentami tej „książeczki zdrowia duszy” – rozprawki są Ci , którzy w niej występują jako Świadkowie wydarzeń dziejących się od 20 do 23 września 2009 r., tj. starające się prosto żyć „Ziomki” od 5 lat do 80 – ki:)
Starałem się jak mogłem aby jak najlepiej i zrozumiale przedstawić temat PRAWDY, która nas wyzwala nieustannie:)
Skorzystałem więc na początku z wypowiedzi + Ks. Dr hab. Józefa Tischnera, Świętego Papieża Jana Pawła II, Męczennika za Prawdę- Ks. Jerzego Popiełuszki oraz żyjących i zaświadczających o Prawdzie:)
Zakańczam ten Przewodnik o Prawdzie świadectwem mojego 5 letniego siostrzeńca Mateuszka, którego też zapytałem o to jak żyje w Prawdzie?
Zamieszczam też przy niektórych świadectwach foto, bo takie było życzenie moich respondentów:) Szczęść Wam Boże podczas lektury i po również Ziomalki:) – Wasz oddany Wam Ks. Marek tzw. „Trzmielu”:)

 

Dodaj komentarz