Daj se STOP Kolo z „brudnym życiem…”, bo „Prostytutki = Cudzołożnice”…

 

...wkraczają już do Królestwa Pana Jezusa:) Polukaj se Ziom w Mt 21, 31

 

– W tym tygodniu dwukrotnie jadąc na Bełk z Cz – wy zatrzymywałem się na dawnej E 77, czyli Gierkówce u moich podopiecznych duchowo Dziewczyn:) Mam ich pod opieką dziesięć. zaczelo się wszystko od wywiadów z nimi dlaczego to robią? itd…. W Wigilię Matki Bożej Różańcowej udekorowałem je Cudownym medalikiem Niepokalanej Maryi Panny poświęconym na Jasnej Górze. W tym samym dniu oddałem je pod Jej Opiekę w czasie Mszy św. o godz. 18 30. Teraz podczas mojej drogi na Belk i z powrotem otrzymały drewniany palcowy różaniec. Modliłem się z nimi za nie i ich rodziny w Bułgarii, a dziś w intencji zmarłych z ich rodzin:)

Wszystkie są wyznania prawosławnego, ale to im nie przeszkadza i od 3 tyg. noszą Cudowny Medalik i wzdychają do Boga. Miałem ciemne kolory. ale wszystkie chciały białe rożańczyki dziesiątki. Myślę, że Pan zaczął w nich dzialać przez pośrednictwo swej Matki Niepokalanej:)

Są bardzo chętne do krótkiej rozmowy i modlitwy:) Oprócz tego obdarowuję je jeśli mam jabłlkiem i cukierkiem:) Wszystkie są radosne jak mnie widzą i z tego też powodu raduję się w Panu! Dziś prosiłem też o modlitwę w moich intencjach! Podjęły tego duchowego „pin – ponga” i obiecały mi że się pomodlą:) Dziś z Natalią i Pietją odmówiliśmy „Ojcze nasz i Zdrowaś Maryjo” po polsku i bułgarsku w intencji ich zmarłych:) We wtorek 27. 10. 09 przystanąłem dla 4 z nich w kierunku na Bełk, a dziś dla 2 z Bełchatowa na Częstochowę! Zostały mi jeszcze 4 podopieczne dziewczyny:) Teraz myślę napisać im i wydrukować modlitwy Ojcze nasz i Zdrowaś Maryjo po polsku, bo nie wszystkie z nich je umieją mówić na pamięć:)

– Pan Nasz Zbawiciel i Wyzwoliciel powoli w nich działa, bo nawet te, z którymi dziś modliłem się i rozmawiałem były wczoraj we Wszystkich Świętych Pańskich w naszych kościołach na Mszy św:) Niechaj będzie zawsze Bóg Wielbiony:)

– W Ewangelii wg św. Jana 8, 1 – 11 Pan nas poucza o właściwym odniesieniu do NIERZĄDNICY! Miała być ukamienowana przez Faryzeuszy:( Pan jednak wykazał wszystkim obecnym w tym wydarzeniu, że nikt z nas nie jest bez grzechu i również w tym kontekście grzechu nieczystości! PAN wziął w obronę Prostytutkę, bo wiedział, że chce wyjść z tego grzechu, że ma dobrą wolę i ją rozgrzeszył i nie potępił jej jako OSOBY:)

– Często i my mamy nieporządek pod względem czystości, chociażby w pragnieniach i dążeniach nie mówiąc już o popełnianych nierządnych czynach:( Często odreagowujemy złośliwością i nienawiścią oraz potępianiem takich osób mających problemy z czystością, bo ich czyny są jawne lub ujawniane:( Widać to w tzw. Aferach Seksualnych:( Nie wolno NIGDY POTĘPIĆ OSOBY, a tylko to, co praktykuje! Nie wiesz Bracie i Siostro jaki dramat wewnętrzny przeżywa taka osoba? Nie zdajesz sobie sprawy, dlaczego posunęła się aż do takiego DESPERACKIEGO KROKU? Dramat rozstania z rodziną, dramat UBÓSTWA – doslownie, bo te kobiety chcą utrzymać swoje dzieci i rodzinę, bo w Bułgarii i nie tylko „bieda nie przebiera w ludziach”, w końcu konflikt wewnętrzny – sumienia, które jakże bolą w ich zabrudzonych grzechami nierządnymi „Świątyniach Duszy”!:(

– NIGDY NIE MOŻESZ WZIĄĆ KAMIENI W RĘCE I ZACHOWYWAĆ SIĘ JAK FARYZEUSZE UDERZAJĄC w ich kierunku, czy to SŁOWEM, GESTEM, NIECHĘCIĄ, ODRZUCENIEM! TE OSOBY SĄ TEŻ DZIEĆMI JEDNEGO BOGA i często więcej PRAGNĄ PRZYJAŹNI Z JEZUSEM I JEGO MATULĄ MARYJĄ:)

– Pan Jezus naucza: „NIE POTRZEBUJĄ LEKARZA ZDROWI ALE CI, KTÓRZY SIĘ ŹLE MAJĄ. NIE PRZYSZEDŁEM POWOŁAĆ SPRAWIEDLIWYCH, ALE GRZESZNIKÓW.” Mk 2, 17 Dobrze, że Pan to zaznaczył wyraźnie, bo wszyscy jesteśmy mniej lub więcej chorzy pod tym względem seksualnym i mamy z tym problemy! Już w książce: „Bałagan życiowy bardziej szczegółowo przedstawiałem tę problematykę!

a) Analizowalem i konsultowalem skąd biorą się klienci na drodze i skonstatowałem, że są to „niby wierzący chrześcijanie, no i w większości katolicy” i to zarówno kawalerzy jak i małżonkowie w różnym wieku, również rozwodnicy 🙁

b) A skąd się to wzięło? Ano stąd, że sfera seksualna to tabu i już dzieci nie dowiadują się o tym w domu od rodziców tylko z mediów, internetu, od koleżanek i kolegów, którzy im zastępują autorytety rodziców i z innych jeszcze niemoralnych źródeł; 🙁

c) Rodzice nieodpowiedzialni zachęcają swych synków; „Idź na dyskotekę z koleżanką, ale nie zapomnij zaopatrzyć się w „gumkę”! To tak uczymy życia w czystości i we wstrzemięźliwości? Przecież taki synek nastawi się na „kolejne zaliczanie i nie będzie umiał żyć w czystości w narzeczeństwie i nie będzie radził sobie w małżeństwie z dochowaniem wierności – czyż kłamię gdy to piszę???:(

d) Młodzi zachęcają się do czułości i odczuwania bliskości przez „peting”! A później przekraczają w podnieceniu granice i dochodzi do współżycia i przypadkowej – nieplanowanej ciąży lub też, gdy nie do współżycia to do rozniecenia podniecenia, które kończy się samogwałtem przekształconym w nałóg:( Wymieniłem tu tylko niektóre deformacje spowodowane przez GŁUPICH – źle doradzających Rodziców, Koleżanki, Kolegów, Seksuologów, tzw. Sympatie i innych – TO WSZYSTKO PROWADZI PÓŹNIEJ DO ŻYCIA W NIECZYSTOŚCI I W NIEWIERNOŚCI!!!

DALEKIE TO OD WSKAZAŃ PANA, KTÓRY daje nam jako RECEPTĘ SZCZĘŚCIA: „BŁOGOSŁAWIENI CZYSTEGO SERCA, ALBOWIEM ONI BOGA OGLĄDAĆ BĘDĄ”! Mt 5, 8                                                                                                                                   Wasz Netowy Pasterz:)

 

Dodaj komentarz