„Uśmiechnij się do TRUE LOVE a TRUE LOVE namierzy CIEBIE :)

www.pjw.org.pl

 

 

 

 

 

 

Bóg KAŻDEGO KOCHA:)

– Pan przez następnego Ziomala – Tytana Jeremiasza zapowiada szczęście dla tego, kto z nim podejmie współpracę:) Każdy jest dla Boga WAŻNY i jest jego SYNEM/CÓRKĄ jak Efraim:) Mówi więc każdemu: „Oto sprowadzę ich z ziemi północnej i zgromadzę ich z krańców ziemi. Są wśród nich niewidomi i dotknięci kalectwem, kobieta brzemienna wraz z położnicą: Oto wyszli z płaczem, lecz wśród pociech ich przyprowadzę” (Jer 31, 8 i 9a)

– Uczeń św. Pawła daje nam czadu kapłani, że to nie my, czy inni nas wybierają, ale sam Pan:) Mamy być kapłanami na wzór Jego Boskiego Serducha, czyli ze współczuciem dla każdego, empatyczni i pomagający w odnalezieniu właściwej drogi życia i rozwiązań najlepszych, czyli Bożych – Pańskich a nie naszych:) Zimalki Duchowne pokumajcie zatem Pana, aby nie chrzanić Jego Bożej Roli – Nie lekceważmy Owieczek i Baranków! One są Pana i Ważne dla Jezusa:) Luknij se w notki Uczniaka św. Pawła Hbr 5, 1 – 7 „I ze względu na nią (słabość swoją) powinien on składać ofiary za samego siebie jak i lud za grzechy”!

– „Nixe” napisała mi na chat SOS, że to Słowo Jezusa na dziś poucza,że w każdym położeniu trza ufać Panu i Jemu powierzać swój los jak to uczynił Niewidomy! A „Jasna” dodała, że każdy jest odpowiedzialny za drugiego a KAPŁAN PANA odpowiedzialny jest za innych dla nich samych i ich zbawienia i przed Bogiem za nich odpowie!!! Myślę, że oki obie Dziecinki pokumały i bez sciemki dały sens tej Ewangelii:) Miej zawsze ufność w Panu nawet, jeśli Cię szef nie akceptuje i tego, co robisz dla zbawienia Ziomków:) Pan ma swe Spox Sposoby na takich SZEFÓW, by uczyli się POKORY i CIERPLIWOŚCI – heh I bierz też pod uwagę tych, ktorzy Cię podprowadzają do Zbawcy – Jezusa: „BĄDŹ DOBREJ MYŚLI, WSTAŃ, WOŁA CIĘ …- ŻEBYM PRZEJRZAŁ. JEZUS MU RZEKŁ :<< IDŹ, TWOJA WIARA CIĘ UZDROWIŁA>>” Mk 10, 49b i 52a

Pozdro w Panu dla Ziomalków, tych Duchownych, jak i tych Pańskich i moich:) Wasz Duszek Internetowy – X.M:)

Dodaj komentarz