Ziomek nawet gdybyś czuł się „Śmieciem”, bo inni Ci to ślizgneli…to…!

A luknij już sobie w Ebooki, bo jest już zajefajna literaturka pt: „Dla prawie Świętych”:)

 

bądź Sobą i nie zamartwiaj się, bo całe dzieło zbawcze jest dla Ciebie gotowane przez Pana Życia – Chrystusa Króla! On pragnie być Królem Twego życia Ziomal i spoko jest być z Nim przez, dzień, tydz., miech i całe życie! Oddaj wszystko, co jee zajedobre i niefajne, a On to wsjio przemieni w DOBRO Twoje i innych ludzików:)

– Nie za bardzo żyj wg opinii ludzików a 3m się opinii Pana naszego Jezusa, którego też nazywali „Szaleńcem – ćpunem, Alkoholikiem i „nie widział się” za bardzo Jezus tym tzw. „Porządnym i Pobożnym Faryzejom i Kapłanom”, że podali Go do osądu przed Piłata i przez jego rączki chcieli się oczyścić z winy i oskarżeń? A zatem Pan, nasz Król serc niechaj w nas będzie i nami rządzi a nie złośliwe i pogardliwe opinie o nas! Autor w Hbr 10, 9 10 poucza: „Oto idę, abym spełniał wolę Twoją. Usuwa jedną ofiarę, aby ustanowić inną. Na mocy tej woli uświęceni jesteśmy przez ofiarę Ciała Chrystusa raz na zawsze!”.

– Wiesz co koleś! Jak masz taki sam problemik, że Cię ktoś poniewiera i nazywa Cię „ćpunem, pijakiem, pedałem, czy bi, sexoholikiem, siecioholikiem itd – to nie oddawaj wg „ząb za ząb” , jak bylo dawno temu przed przyjściem Pana!

– Oddaj to Panu włączając te znieważenia, niesłuszne oskarżenia, albo i słuszne, ale nie powinny być one o Tobie mówione z pogardą i odrzuceniem Cię jako osoby i przekreślaniem Cię jako człowieka godnego Miłości – daj to wsjio do Ofiary Chrystusa, bo On wtedy jest najbliżej z nami i jest spoko solidarny! Weź se Ziom tę naukę do serca i przekumaj jak należy! Bądź spoko wobec Jezusa i ludzi!:)

– A jeszcze mamy przykładzik Maryi, jak Ona pełniła wolę Boga! Wiele też nie rozumiała, ale wypełniała Boże zamiary zara jak je rozpoznawała, mimo że też nie było Jej łatwo! Jej wiara mnie zachwyca i nadaje mi jazdy do przodu, ale nie na prochach, ale na Miłości do Jezusa:) Św. Łukasz tak zapodaje te nauki na dziś ustami Św. Elżbiety: „Błogosławiona jesteś, któraś uwierzyła, że spełnią się słowa powiedziane Ci od Pana!”. Łk 1, 45

Pozdro w Panu Jezusie i 3m się oki:) Netowy Pasterz

 

Dodaj komentarz